Pondělí 23.01. 2017 Praha 17:46New York 11:46Londýn 16:46Frankfurt 17:46Moskva 19:46Hong Kong 23:46Tokio 00:46

Kurzovní lístek

Pro české akcie obchodované na Burze cenných papírů Praha používáme zkratku: Akcie CZ

Kurzovní lístek obsahuje:

název akcie
- změna ceny akcie v Kč
šipka - zelená barva označuje růst ceny, červená barva šipky označuje pokles ceny akcie
změna
- vyjádřena v procentech oproti ceně z předchozího dne
M1 - změna v procentech za 1 měsíc
M3 - změna v procentech za 3 měsíce
M6 - změna v procentech za 6 měsíců
1Y - změna v procentech za jeden rok
Kurz - aktuální kurz akcie na Burze cenných papírů Praha
Objem - aktuální zobchodovaný objem akcií (počet akcií x cena akcie)

NázevKurzZměna %1M3M6M1Y
CETIN178,901,13-100,00-100,00-100,00-100,00
CETV56,201,54-100,00-100,00-1,00-4,00
CETV65,500,15-100,00-100,00-100,00-100,00
ČEZ436,602,73-100,00-100,00-7,0014,00
ČEZ425,00-0,30-100,00-100,00-100,00-100,00
ERSTE GROUP BANK711,600,96-100,00-100,009,00-1,00
ERSTE GROUP BANK764,90-0,75-100,00-100,00-100,00-100,00
FORTUNA87,50-0,17-100,00-100,00-1,0012,00
FORTUNA91,701,89-100,00-100,00-100,00-100,00
KOFOLA ČS397,001,79-100,00-100,00-9,00-8,00
KOMERČNÍ BANKA839,500,55-100,00-100,00-12,00-82,00
KOMERČNÍ BANKA886,000,12-100,00-100,00-100,00-100,00
MONETA MONEY BANK81,10-0,37-100,00-100,007,0012,00
NWR0,070,00-100,00-100,00-100,0016,00
NWR0,07-30,00-100,00-100,00-100,00-100,00
O2 C.R.267,90-0,78-100,00-100,0012,006,00
PEGAS NONWOVENS789,50-0,13-100,00-100,00-2,0010,00
PEGAS NONWOVENS800,100,00-100,00-100,00-100,00-100,00
PHILIP MORRIS ČR12 420,000,28-100,00-100,00-5,002,00
PLG207,500,19-100,00-100,00-100,000,00
STOCK50,600,40-100,00-100,00-3,0019,00
TELEFÓNICA C.R.232,50-0,21-100,00-100,00-100,000,00
TMR710,001,43-100,00-100,0010,0016,00
TMR655,00-3,68-100,00-100,00-100,00-100,00
UNIPETROL180,451,38-100,00-100,003,0012,00
UNIPETROL183,500,52-100,00-100,00-100,00-100,00
VGP353,00-1,94-100,00-100,00-100,00-100,00
VIG481,900,19-100,00-100,000,00-18,00
VIG605,100,32-100,00-100,00-100,00-100,00
Obchodníci


Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR27.025
1USD25.220
1CNY3.681
100SKK89.059
1PLN6.181
1CAD18.945
1GBP31.372
Česká investiční konference
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

-0,19%

-0,42%

+2,66%

-0,94%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura