Pátek 28.04. 2017 Praha 04:18New York 22:18Londýn 03:18Frankfurt 04:18Moskva 06:18Hong Kong 10:18Tokio 11:18

Kurzovní lístek

Pro české akcie obchodované na Burze cenných papírů Praha používáme zkratku: Akcie CZ

Kurzovní lístek obsahuje:

název akcie
- změna ceny akcie v Kč
šipka - zelená barva označuje růst ceny, červená barva šipky označuje pokles ceny akcie
změna
- vyjádřena v procentech oproti ceně z předchozího dne
M1 - změna v procentech za 1 měsíc
M3 - změna v procentech za 3 měsíce
M6 - změna v procentech za 6 měsíců
1Y - změna v procentech za jeden rok
Kurz - aktuální kurz akcie na Burze cenných papírů Praha
Objem - aktuální zobchodovaný objem akcií (počet akcií x cena akcie)

NázevKurzZměna %1M3M6M1Y
CETIN178,901,13-100,00-100,00-100,00-100,00
CETV56,201,54-100,00-100,00-100,00-14,00
CETV99,15-0,85-100,00-100,00-100,00-100,00
ČEZ436,602,73-100,00-100,00-100,00-2,00
ČEZ431,600,07-100,00-100,00-100,00-100,00
ERSTE GROUP BANK711,600,96-100,00-100,00-100,005,00
ERSTE GROUP BANK880,901,56-100,00-100,00-100,00-100,00
FORTUNA87,50-0,17-100,00-100,00-100,00-2,00
FORTUNA113,000,85-100,00-100,00-100,00-100,00
KOFOLA ČS399,00-0,75-100,00-100,00-100,00-8,00
KOMERČNÍ BANKA839,500,55-100,00-100,00-100,00-82,00
KOMERČNÍ BANKA950,000,00-100,00-100,00-100,00-100,00
MONETA MONEY BANK78,750,25-100,00-100,00-100,009,00
NWR0,070,00-100,00-100,00-100,00-36,00
NWR0,07-30,00-100,00-100,00-100,00-100,00
O2 C.R.290,80-1,96-100,00-100,00-100,0020,00
PEGAS NONWOVENS789,50-0,13-100,00-100,00-100,00-1,00
PEGAS NONWOVENS840,00-1,08-100,00-100,00-100,00-100,00
PHILIP MORRIS ČR12 420,000,28-100,00-100,00-100,002,00
PLG207,500,19-100,00-100,00-100,000,00
STOCK50,600,40-100,00-100,00-100,00-10,00
TELEFÓNICA C.R.232,50-0,21-100,00-100,00-100,000,00
TMR710,001,43-100,00-100,00-100,0010,00
TMR670,001,52-100,00-100,00-100,00-100,00
UNIPETROL180,451,38-100,00-100,00-100,00-3,00
UNIPETROL270,801,61-100,00-100,00-100,00-100,00
VGP353,00-1,94-100,00-100,00-100,00-100,00
VIG481,900,19-100,00-100,00-100,00-11,00
VIG639,800,90-100,00-100,00-100,00-100,00
Obchodníci



Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR26.935
1USD24.752
1CNY3.591
100SKK89.059
1PLN6.380
1CAD18.219
1GBP31.900
Česká investiční konference
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

+0,34%

+0,06%

+2,66%

+0,44%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura