Pondělí 26.06. 2017 Praha 07:08New York 01:08Londýn 06:08Frankfurt 07:08Moskva 09:08Hong Kong 13:08Tokio 14:08

Kurzovní lístek

Pro české akcie obchodované na Burze cenných papírů Praha používáme zkratku: Akcie CZ

Kurzovní lístek obsahuje:

název akcie
- změna ceny akcie v Kč
šipka - zelená barva označuje růst ceny, červená barva šipky označuje pokles ceny akcie
změna
- vyjádřena v procentech oproti ceně z předchozího dne
M1 - změna v procentech za 1 měsíc
M3 - změna v procentech za 3 měsíce
M6 - změna v procentech za 6 měsíců
1Y - změna v procentech za jeden rok
Kurz - aktuální kurz akcie na Burze cenných papírů Praha
Objem - aktuální zobchodovaný objem akcií (počet akcií x cena akcie)

NázevKurzZměna %1M3M6M1Y
CETIN178,901,13-100,00-100,00-100,00-100,00
CETV56,201,54-100,00-100,00-100,005,00
CETV97,00-1,02-100,00-100,00-100,00-100,00
ČEZ436,602,73-100,00-100,00-100,0010,00
ČEZ434,00-0,91-100,00-100,00-100,00-100,00
ERSTE GROUP BANK711,600,96-100,00-100,00-100,0039,00
ERSTE GROUP BANK828,30-1,00-100,00-100,00-100,00-100,00
FORTUNA87,50-0,17-100,00-100,00-100,001,00
FORTUNA125,50-0,40-100,00-100,00-100,00-100,00
KOFOLA ČS430,700,16-100,00-100,00-100,000,00
KOMERČNÍ BANKA839,500,55-100,00-100,00-100,00-4,00
KOMERČNÍ BANKA901,10-0,87-100,00-100,00-100,00-100,00
MONETA MONEY BANK76,05-1,23-100,00-100,00-100,009,00
NWR0,070,00-100,00-100,00-100,00-100,00
NWR0,07-30,00-100,00-100,00-100,00-100,00
O2 C.R.285,000,71-100,00-100,00-100,0029,00
PEGAS NONWOVENS789,50-0,13-100,00-100,00-100,000,00
PEGAS NONWOVENS914,900,32-100,00-100,00-100,00-100,00
PHILIP MORRIS ČR12 420,000,28-100,00-100,00-100,001,00
PLG207,500,19-100,00-100,00-100,000,00
STOCK50,600,40-100,00-100,00-100,00-4,00
TELEFÓNICA C.R.232,50-0,21-100,00-100,00-100,00-100,00
TMR710,001,43-100,00-100,00-100,0010,00
TMR660,00-1,49-100,00-100,00-100,00-100,00
UNIPETROL180,451,38-100,00-100,00-100,006,00
UNIPETROL283,000,00-100,00-100,00-100,00-100,00
VGP353,00-1,94-100,00-100,00-100,00-100,00
VIG481,900,19-100,00-100,00-100,005,00
VIG645,70-0,65-100,00-100,00-100,00-100,00
Obchodníci



Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR26.295
1USD23.530
1CNY3.441
100SKK89.059
1PLN6.214
1CAD17.784
1GBP29.945
Česká investiční konference
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

-0,77%

+0,16%

+2,66%

+0,44%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura