Neděle 11.12. 2016 Praha 05:09New York 23:09Londýn 04:09Frankfurt 05:09Moskva 07:09Hong Kong 11:09Tokio 12:09

Kurzovní lístek

Pro české akcie obchodované na Burze cenných papírů Praha používáme zkratku: Akcie CZ

Kurzovní lístek obsahuje:

název akcie
- změna ceny akcie v Kč
šipka - zelená barva označuje růst ceny, červená barva šipky označuje pokles ceny akcie
změna
- vyjádřena v procentech oproti ceně z předchozího dne
M1 - změna v procentech za 1 měsíc
M3 - změna v procentech za 3 měsíce
M6 - změna v procentech za 6 měsíců
1Y - změna v procentech za jeden rok
Kurz - aktuální kurz akcie na Burze cenných papírů Praha
Objem - aktuální zobchodovaný objem akcií (počet akcií x cena akcie)

NázevKurzZměna %1M3M6M1Y
CETIN178,901,13-100,00-100,00-100,003,00
CETV56,201,54-100,003,002,00-7,00
CETV69,401,31-100,00-100,00-100,00-100,00
ČEZ436,602,73-100,002,0010,002,00
ČEZ417,201,46-100,00-100,00-100,00-100,00
ERSTE GROUP BANK711,600,96-100,000,0025,00-1,00
ERSTE GROUP BANK752,10-0,97-100,00-100,00-100,00-100,00
FORTUNA87,50-0,17-100,00-1,000,008,00
FORTUNA86,000,23-100,00-100,00-100,00-100,00
KOFOLA ČS375,30-1,24-100,00-10,00-13,00-13,00
KOMERČNÍ BANKA839,500,55-100,001,00-2,00-82,00
KOMERČNÍ BANKA889,001,72-100,00-100,00-100,00-100,00
MONETA MONEY BANK78,65-1,93-100,000,009,009,00
NWR0,070,00-100,00-100,00-100,00-30,00
NWR0,07-30,00-100,00-100,00-100,00-100,00
O2 C.R.234,00-0,43-100,000,002,00-5,00
PEGAS NONWOVENS789,50-0,13-100,000,00-2,009,00
PEGAS NONWOVENS783,70-0,42-100,00-100,00-100,00-100,00
PHILIP MORRIS ČR12 420,000,28-100,00-2,001,004,00
PLG207,500,19-100,00-100,000,000,00
STOCK50,600,40-100,00-7,00-2,005,00
TELEFÓNICA C.R.232,50-0,21-100,00-100,00-100,000,00
TMR710,001,43-100,002,0010,0012,00
TMR660,000,00-100,00-100,00-100,00-100,00
UNIPETROL180,451,38-100,00-2,003,0012,00
UNIPETROL180,452,44-100,00-100,00-100,00-100,00
VGP353,00-1,94-100,00-100,00-100,00-100,00
VIG481,900,19-100,000,004,00-28,00
VIG549,30-1,91-100,00-100,00-100,00-100,00
Obchodníci


Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR27.025
1USD25.588
1CNY3.706
100SKK89.059
1PLN6.078
1CAD19.420
1GBP32.176
Česká investiční konference
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

+0,13%

+0,59%

+2,66%

-0,94%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura