Středa 29.06. 2016 Praha 12:47New York 06:47Londýn 11:47Frankfurt 12:47Moskva 14:47Hong Kong 18:47Tokio 19:47

Forex

KódNázevKurzZměna
AUD/JPYAustralian Dollar/Japanese Yen76,380,54300,7200%
AUD/USDAustralian Dollar/U.S. Dollar0,740,00540,7300%
CAD/CHFCanadian Dollar/Swiss Franc0,750,00030,0400%
CAD/JPYCanadian Dollar/Japanese Yen79,070,21900,2800%
EUR/AUDEuro Fx/Australian Dollar1,49-0,0064-0,4300%
EUR/CADEuro Fx/Canadian Dollar1,44-0,0007-0,0500%
EUR/GBPEuro Fx/British Pound0,83-0,0026-0,3100%
EUR/JPYEuro Fx/Japanese Yen113,910,23000,2000%
EUR/NOKEuro Fx/Norwegian Krone9,35-0,0270-0,2900%
EUR/SEKEuro Fx/Swedish Krona9,430,02580,2700%
EUR/USDEuro Fx/U.S. Dollar1,110,00270,2400%
EURCZK=X27,090,04650,1700%
GBP/AUDBritish Pound/Australian Dollar1,80-0,0021-0,1200%
GBP/CHFBritish Pound/Swiss Franc1,310,00410,3200%
GBP/JPYBritish Pound/Japanese Yen137,780,71000,5200%
GBP/USDBritish Pound/U.S. Dollar1,340,00740,5600%
CHF/JPYSwiss Franc/Japanese Yen104,870,24200,2300%
NZD/JPYNew Zealand Dollar/Japanese Yen73,070,69800,9600%
NZD/USDNew Zealand Dollar/U.S. Dollar0,710,00680,9600%
USD/BRLU.S. Dollar/Brazilian Real3,30-0,0005-0,0200%
USD/CADU.S. Dollar/Canadian Dollar1,30-0,0038-0,2900%
USD/CNYU.S. Dollar/Chinese Yuan6,65-0,0039-0,0600%
USD/CZKU.S. Dollar/Czech Koruna24,42-0,0740-0,3000%
USD/HKDU.S. Dollar/Hong Kong Dollar7,760,00030,0000%
USD/CHFU.S. Dollar/Swiss Franc0,98-0,0021-0,2200%
USD/INRU.S. Dollar/Indian Rupee67,54-0,1340-0,2000%
USD/JPYU.S. Dollar/Japanese Yen102,71-0,0360-0,0400%
USD/KRWU.S. Dollar/Korean Won1 155,76-14,0700-1,2000%
USD/MXNU.S. Dollar/Mexican Peso18,66-0,1663-0,8800%
USD/NOKU.S. Dollar/Norwegian Krone8,43-0,0419-0,4900%
USD/PLNU.S. Dollar/Polish Zloty3,99-0,0069-0,1700%
USD/RUBU.S. Dollar/Russian Ruble64,08-0,1440-0,2200%
USD/SEKU.S. Dollar/Swedish Krona8,510,00320,0400%
USD/SGDU.S. Dollar/Singapore Dollar1,35-0,0048-0,3500%
USD/ZARU.S. Dollar/South African Rand15,01-0,1429-0,9400%
USDCZK=X24,440,06850,2800%
Obchodníci



Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR27.110
1USD24.484
1CNY3.685
100SKK89.059
1PLN6.113
1CAD18.780
1GBP32.783
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

+0,44%

+1,78%

+2,66%

+1,88%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura