Neděle 24.07. 2016 Praha 18:32New York 12:32Londýn 17:32Frankfurt 18:32Moskva 20:32Hong Kong 00:32Tokio 01:32

Forex

KódNázevKurzZměna
AUD/JPYAustralian Dollar/Japanese Yen79,01-0,2600-0,3300%
AUD/USDAustralian Dollar/U.S. Dollar0,75-0,0041-0,5400%
CAD/CHFCanadian Dollar/Swiss Franc0,75-0,0018-0,2400%
CAD/JPYCanadian Dollar/Japanese Yen80,76-0,0950-0,1200%
EUR/AUDEuro Fx/Australian Dollar1,47-0,0018-0,1200%
EUR/CADEuro Fx/Canadian Dollar1,44-0,0021-0,1400%
EUR/GBPEuro Fx/British Pound0,840,00400,4800%
EUR/JPYEuro Fx/Japanese Yen116,39-0,2600-0,2200%
EUR/NOKEuro Fx/Norwegian Krone9,380,01620,1700%
EUR/SEKEuro Fx/Swedish Krona9,490,03000,3200%
EUR/USDEuro Fx/U.S. Dollar1,10-0,0049-0,4500%
EURCZK=X0,000,00000,0000%
GBP/AUDBritish Pound/Australian Dollar1,75-0,0116-0,6500%
GBP/CHFBritish Pound/Swiss Franc1,29-0,0109-0,8400%
GBP/JPYBritish Pound/Japanese Yen138,92-1,0630-0,7600%
GBP/USDBritish Pound/U.S. Dollar1,31-0,0122-0,9200%
CHF/JPYSwiss Franc/Japanese Yen107,340,04800,0400%
NZD/JPYNew Zealand Dollar/Japanese Yen74,080,07000,0900%
NZD/USDNew Zealand Dollar/U.S. Dollar0,70-0,0006-0,0900%
USD/BRLU.S. Dollar/Brazilian Real3,25-0,0182-0,5600%
USD/CADU.S. Dollar/Canadian Dollar1,310,00390,2900%
USD/CNYU.S. Dollar/Chinese Yuan6,680,00210,0300%
USD/CZKU.S. Dollar/Czech Koruna24,610,11300,4600%
USD/HKDU.S. Dollar/Hong Kong Dollar7,760,00130,0200%
USD/CHFU.S. Dollar/Swiss Franc0,990,00120,1200%
USD/INRU.S. Dollar/Indian Rupee67,10-0,0321-0,0500%
USD/JPYU.S. Dollar/Japanese Yen106,030,22400,2100%
USD/KRWU.S. Dollar/Korean Won1 134,52-1,5100-0,1300%
USD/MXNU.S. Dollar/Mexican Peso18,54-0,0322-0,1700%
USD/NOKU.S. Dollar/Norwegian Krone8,540,05330,6300%
USD/PLNU.S. Dollar/Polish Zloty3,970,02080,5300%
USD/RUBU.S. Dollar/Russian Ruble64,750,38900,6000%
USD/SEKU.S. Dollar/Swedish Krona8,650,05920,6900%
USD/SGDU.S. Dollar/Singapore Dollar1,360,00280,2100%
USD/ZARU.S. Dollar/South African Rand14,270,05110,3600%
USDCZK=X0,000,00000,0000%
Obchodníci


Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR27.025
1USD24.535
1CNY3.677
100SKK89.059
1PLN6.203
1CAD18.723
1GBP32.127
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

+0,44%

+0,46%

+2,66%

+0,43%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura