Neděle 11.12. 2016 Praha 05:09New York 23:09Londýn 04:09Frankfurt 05:09Moskva 07:09Hong Kong 11:09Tokio 12:09

Forex

KódNázevKurzZměna
AUD/JPYAustralian Dollar/Japanese Yen79,55-0,2030-0,2500%
AUD/USDAustralian Dollar/U.S. Dollar0,770,00430,5600%
CAD/CHFCanadian Dollar/Swiss Franc0,73-0,0101-1,3700%
CAD/JPYCanadian Dollar/Japanese Yen77,68-0,4820-0,6200%
EUR/AUDEuro Fx/Australian Dollar1,450,00360,2500%
EUR/CADEuro Fx/Canadian Dollar1,480,00840,5700%
EUR/GBPEuro Fx/British Pound0,900,00680,7500%
EUR/JPYEuro Fx/Japanese Yen115,00-0,0830-0,0700%
EUR/NOKEuro Fx/Norwegian Krone9,080,01220,1300%
EUR/SEKEuro Fx/Swedish Krona9,91-0,0047-0,0500%
EUR/USDEuro Fx/U.S. Dollar1,110,00800,7300%
EURCZK=X0,000,00000,0000%
GBP/AUDBritish Pound/Australian Dollar1,60-0,0068-0,4200%
GBP/CHFBritish Pound/Swiss Franc1,19-0,0179-1,4800%
GBP/JPYBritish Pound/Japanese Yen127,29-0,9680-0,7500%
GBP/USDBritish Pound/U.S. Dollar1,220,00010,0100%
CHF/JPYSwiss Franc/Japanese Yen106,810,83500,7900%
NZD/JPYNew Zealand Dollar/Japanese Yen74,56-0,3660-0,4900%
NZD/USDNew Zealand Dollar/U.S. Dollar0,720,00240,3400%
USD/BRLU.S. Dollar/Brazilian Real3,240,05121,6100%
USD/CADU.S. Dollar/Canadian Dollar1,34-0,0022-0,1700%
USD/CNYU.S. Dollar/Chinese Yuan6,77-0,0060-0,0900%
USD/CZKU.S. Dollar/Czech Koruna24,43-0,1727-0,7000%
USD/HKDU.S. Dollar/Hong Kong Dollar7,75-0,00020,0000%
USD/CHFU.S. Dollar/Swiss Franc0,97-0,0152-1,5400%
USD/INRU.S. Dollar/Indian Rupee66,710,04280,0600%
USD/JPYU.S. Dollar/Japanese Yen103,97-0,8410-0,8000%
USD/KRWU.S. Dollar/Korean Won1 145,291,92000,1700%
USD/MXNU.S. Dollar/Mexican Peso19,210,35111,8600%
USD/NOKU.S. Dollar/Norwegian Krone8,21-0,0489-0,5900%
USD/PLNU.S. Dollar/Polish Zloty3,89-0,0299-0,7600%
USD/RUBU.S. Dollar/Russian Ruble63,21-0,0290-0,0500%
USD/SEKU.S. Dollar/Swedish Krona8,96-0,0690-0,7600%
USD/SGDU.S. Dollar/Singapore Dollar1,39-0,0029-0,2100%
USD/ZARU.S. Dollar/South African Rand13,620,16651,2400%
USDCZK=X0,000,00000,0000%
Obchodníci


Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR27.025
1USD25.588
1CNY3.706
100SKK89.059
1PLN6.078
1CAD19.420
1GBP32.176
Česká investiční konference
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

+0,13%

+0,59%

+2,66%

-0,94%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura