Pondělí 29.08. 2016 Praha 10:49New York 04:49Londýn 09:49Frankfurt 10:49Moskva 12:49Hong Kong 16:49Tokio 17:49

Forex

KódNázevKurzZměna
AUD/JPYAustralian Dollar/Japanese Yen77,160,23400,3000%
AUD/USDAustralian Dollar/U.S. Dollar0,75-0,0012-0,1500%
CAD/CHFCanadian Dollar/Swiss Franc0,75-0,0006-0,0800%
CAD/JPYCanadian Dollar/Japanese Yen78,590,33000,4200%
EUR/AUDEuro Fx/Australian Dollar1,480,00250,1700%
EUR/CADEuro Fx/Canadian Dollar1,45-0,0002-0,0100%
EUR/GBPEuro Fx/British Pound0,850,00190,2300%
EUR/JPYEuro Fx/Japanese Yen114,320,36900,3200%
EUR/NOKEuro Fx/Norwegian Krone9,280,04030,4400%
EUR/SEKEuro Fx/Swedish Krona9,500,00670,0700%
EUR/USDEuro Fx/U.S. Dollar1,12-0,0013-0,1200%
EURCZK=X0,000,00000,0000%
GBP/AUDBritish Pound/Australian Dollar1,730,00130,0700%
GBP/CHFBritish Pound/Swiss Franc1,28-0,0034-0,2700%
GBP/JPYBritish Pound/Japanese Yen133,870,24000,1800%
GBP/USDBritish Pound/U.S. Dollar1,31-0,0030-0,2300%
CHF/JPYSwiss Franc/Japanese Yen104,590,54800,5300%
NZD/JPYNew Zealand Dollar/Japanese Yen73,960,40700,5500%
NZD/USDNew Zealand Dollar/U.S. Dollar0,720,00050,0600%
USD/BRLU.S. Dollar/Brazilian Real3,26-0,0049-0,1500%
USD/CADU.S. Dollar/Canadian Dollar1,300,00090,0700%
USD/CNYU.S. Dollar/Chinese Yuan6,680,01070,1600%
USD/CZKU.S. Dollar/Czech Koruna24,160,04780,2000%
USD/HKDU.S. Dollar/Hong Kong Dollar7,76-0,0004-0,0100%
USD/CHFU.S. Dollar/Swiss Franc0,98-0,0004-0,0400%
USD/INRU.S. Dollar/Indian Rupee67,170,04200,0600%
USD/JPYU.S. Dollar/Japanese Yen102,240,46500,4600%
USD/KRWU.S. Dollar/Korean Won1 122,911,48000,1300%
USD/MXNU.S. Dollar/Mexican Peso18,580,02460,1300%
USD/NOKU.S. Dollar/Norwegian Krone8,300,03010,3600%
USD/PLNU.S. Dollar/Polish Zloty3,880,01610,4200%
USD/RUBU.S. Dollar/Russian Ruble65,050,36700,5700%
USD/SEKU.S. Dollar/Swedish Krona8,500,02040,2400%
USD/SGDU.S. Dollar/Singapore Dollar1,360,00270,2000%
USD/ZARU.S. Dollar/South African Rand14,420,07690,5400%
USDCZK=X0,000,00000,0000%
Obchodníci


Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR27.020
1USD23.928
1CNY3.589
100SKK89.059
1PLN6.249
1CAD18.575
1GBP31.618
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

+0,21%

-0,16%

+2,66%

-0,33%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura