Čtvrtek 26.05. 2016 Praha 16:25New York 10:25Londýn 15:25Frankfurt 16:25Moskva 18:25Hong Kong 22:25Tokio 23:25

Forex

KódNázevKurzZměna
AUD/JPYAustralian Dollar/Japanese Yen79,27-0,0090-0,0100%
AUD/USDAustralian Dollar/U.S. Dollar0,720,00300,4100%
CAD/CHFCanadian Dollar/Swiss Franc0,760,00190,2500%
CAD/JPYCanadian Dollar/Japanese Yen84,700,10200,1200%
EUR/AUDEuro Fx/Australian Dollar1,55-0,0005-0,0300%
EUR/CADEuro Fx/Canadian Dollar1,45-0,0024-0,1700%
EUR/GBPEuro Fx/British Pound0,760,00330,4400%
EUR/JPYEuro Fx/Japanese Yen122,80-0,0900-0,0700%
EUR/NOKEuro Fx/Norwegian Krone9,25-0,0169-0,1800%
EUR/SEKEuro Fx/Swedish Krona9,270,02710,2900%
EUR/USDEuro Fx/U.S. Dollar1,120,00430,3800%
EURCZK=X27,020,00190,0100%
GBP/AUDBritish Pound/Australian Dollar2,03-0,0103-0,5000%
GBP/CHFBritish Pound/Swiss Franc1,45-0,0056-0,3800%
GBP/JPYBritish Pound/Japanese Yen161,07-0,8060-0,5000%
GBP/USDBritish Pound/U.S. Dollar1,47-0,0008-0,0500%
CHF/JPYSwiss Franc/Japanese Yen110,96-0,1650-0,1500%
NZD/JPYNew Zealand Dollar/Japanese Yen74,08-0,1020-0,1400%
NZD/USDNew Zealand Dollar/U.S. Dollar0,680,00180,2700%
USD/BRLU.S. Dollar/Brazilian Real3,58-0,0050-0,1400%
USD/CADU.S. Dollar/Canadian Dollar1,29-0,0071-0,5400%
USD/CNYU.S. Dollar/Chinese Yuan6,55-0,0009-0,0100%
USD/CZKU.S. Dollar/Czech Koruna24,13-0,0847-0,3500%
USD/HKDU.S. Dollar/Hong Kong Dollar7,770,00100,0100%
USD/CHFU.S. Dollar/Swiss Franc0,99-0,0031-0,3100%
USD/INRU.S. Dollar/Indian Rupee66,98-0,2327-0,3500%
USD/JPYU.S. Dollar/Japanese Yen109,68-0,4770-0,4300%
USD/KRWU.S. Dollar/Korean Won1 177,00-4,8700-0,4100%
USD/MXNU.S. Dollar/Mexican Peso18,44-0,0457-0,2500%
USD/NOKU.S. Dollar/Norwegian Krone8,26-0,0453-0,5500%
USD/PLNU.S. Dollar/Polish Zloty3,94-0,0092-0,2300%
USD/RUBU.S. Dollar/Russian Ruble65,40-0,0160-0,0200%
USD/SEKU.S. Dollar/Swedish Krona8,28-0,0039-0,0500%
USD/SGDU.S. Dollar/Singapore Dollar1,37-0,0036-0,2600%
USD/ZARU.S. Dollar/South African Rand15,57-0,0858-0,5500%
USDCZK=X24,150,06650,2700%
Obchodníci



Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR27.025
1USD24.192
1CNY3.690
100SKK89.059
1PLN6.127
1CAD18.706
1GBP35.570
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

-0,01%

+0,03%

+2,66%

-0,02%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura