Pátek 30.09. 2016 Praha 01:57New York 19:57Londýn 00:57Frankfurt 01:57Moskva 03:57Hong Kong 07:57Tokio 08:57

Forex

KódNázevKurzZměna
AUD/JPYAustralian Dollar/Japanese Yen77,170,05400,0700%
AUD/USDAustralian Dollar/U.S. Dollar0,76-0,0010-0,1200%
CAD/CHFCanadian Dollar/Swiss Franc0,73-0,0003-0,0400%
CAD/JPYCanadian Dollar/Japanese Yen76,950,12200,1600%
EUR/AUDEuro Fx/Australian Dollar1,470,00170,1100%
EUR/CADEuro Fx/Canadian Dollar1,480,00030,0200%
EUR/GBPEuro Fx/British Pound0,870,00030,0300%
EUR/JPYEuro Fx/Japanese Yen113,520,19300,1700%
EUR/NOKEuro Fx/Norwegian Krone9,03-0,0027-0,0300%
EUR/SEKEuro Fx/Swedish Krona9,620,00190,0200%
EUR/USDEuro Fx/U.S. Dollar1,12-0,0003-0,0300%
EURCZK=X0,000,00000,0000%
GBP/AUDBritish Pound/Australian Dollar1,700,00210,1200%
GBP/CHFBritish Pound/Swiss Franc1,25-0,0002-0,0100%
GBP/JPYBritish Pound/Japanese Yen131,170,19900,1500%
GBP/USDBritish Pound/U.S. Dollar1,30-0,0004-0,0300%
CHF/JPYSwiss Franc/Japanese Yen104,740,20700,2000%
NZD/JPYNew Zealand Dollar/Japanese Yen73,320,06300,0900%
NZD/USDNew Zealand Dollar/U.S. Dollar0,72-0,0008-0,1000%
USD/BRLU.S. Dollar/Brazilian Real3,26-0,00010,0000%
USD/CADU.S. Dollar/Canadian Dollar1,320,00080,0600%
USD/CNYU.S. Dollar/Chinese Yuan6,670,00280,0400%
USD/CZKU.S. Dollar/Czech Koruna24,090,01750,0700%
USD/HKDU.S. Dollar/Hong Kong Dollar7,75-0,0005-0,0100%
USD/CHFU.S. Dollar/Swiss Franc0,970,00030,0300%
USD/INRU.S. Dollar/Indian Rupee66,800,00030,0000%
USD/JPYU.S. Dollar/Japanese Yen101,210,19200,1900%
USD/KRWU.S. Dollar/Korean Won1 101,561,18000,1100%
USD/MXNU.S. Dollar/Mexican Peso19,540,02470,1300%
USD/NOKU.S. Dollar/Norwegian Krone8,05-0,00040,0000%
USD/PLNU.S. Dollar/Polish Zloty3,840,00260,0700%
USD/RUBU.S. Dollar/Russian Ruble63,00-0,0250-0,0400%
USD/SEKU.S. Dollar/Swedish Krona8,570,00620,0700%
USD/SGDU.S. Dollar/Singapore Dollar1,360,00050,0400%
USD/ZARU.S. Dollar/South African Rand13,910,06610,4800%
USDCZK=X0,000,00000,0000%
Obchodníci


Kurzovní lístek
Kurzy měn
1EUR27.020
1USD24.076
1CNY3.612
100SKK89.059
1PLN6.274
1CAD18.404
1GBP31.363
Indexy

PX
S&P 500
DAX
NYSE
HSI
IBEX
ITLMS.MI
^FCHI
NIKKEI 225

+0,00%

-0,93%

+2,66%

-1,02%

-0,75%

+0,00%

+2,05%

+2,37%

+0,31%

Doporučujeme

ePojištění.cz
největší srovnávač pojištění v ČR.


Spolehlivé srovnání finančních produktů hledejte na Úspory.cz.


Prodej a pronájem bytů v Praze a okolí.


Pořiďte si sídlo společnosti na lukrativní adrese.


Ušetřete za paušál, srovnejte si výhodné mobilní tarify zde.


Nechte založení společnosti na profesionálech z Pbo.cz.


Patria.cz největší investiční portál s real-time daty.


Forex
Měnové páry, forex obchodování.


Atraktivní práce
Nabídky atraktivní práce.


Makléřské zkoušky
Školení, testy, informace pro burzovní makléře.


www.etfs.czExchange Traded Funds


Investice a informace o trzích


Ropa a komoditní trhy

Literatura